Календар фертильності

Як вирахувати дні, коли вагітність можлива?

Якщо Ви хочете знати дні, коли вагітність для Вас можлива, уважно спостерігайте за своїм тілом. Для того, щоб правильно їх підрахувати, Ви повинні знати середню тривалість Вашого менструального циклу і кількість днів між Вашими менструаціями.

Як працює калькулятор овуляцій

Календар овуляції підраховує і визначає, коли будуть дні, в які Ви можете і не можете завагітніти, а також коли починається овуляція. Проте пам'ятайте про існування різних чинників, які можуть їх змістити.

Заповніть дані форми

легенда:

Менструація

родючі дні

овуляція

В які дні я можу завагітніти?

  • Підвищена температура тіла - регулярне вимірювання температури надасть Вам можливість оцінити, коли насправді починається Ваша овуляція. Під час овуляції температура тіла піднімається до 37 градусів.

  • Кількість слизу значно підвищується протягом овуляції та його консистенція змінюється від рідкої до густої, яка нагадує яєчний білок.

  • Під час овуляції багато жінок відчувають сильний біль у животі, чи внизу живота у зоні яєчників

  • Протягом днів, коли Ви можете завагітніти, у шийці матки відбуваються зміни, вона стає м'якшою і більш нахиленою вперед.

Що впливає на зміни менструального циклу?

Пам'ятайте, що календар овуляції та спостереження за Вашим тілом не дають повної гарантії точного підрахунку днів, коли вагітність можлива. Це відбувається через те, що є ряд чинників, які можуть зсунути овуляцію та дні, коли вагітність можлива. Серед них ми можемо вказати:
- сильний стрес,
- хвороба у першій фазі циклу і прийом антибіотиків,
- великі фізичні навантаження
- дієта та втрата ваги
- зміна клімату
- нестача сну
- загальна фізична втома.

Календар менструації

Ви хочете знати, коли буде Ваша наступна менструація? Перевірте це по нашому календарю менструації, який допоможе Вам це підрахувати.

дивитися більше

дізнайтеся все про товари

показати всі

Гігієнічні прокладки Bella Herbs збагачені екстрактом подорожника

Гігієнічні прокладки Bella Nova Deo Fresh

Гігієнічні прокладки Bella for Teens Ultra Relax

дізнайтеся все про товари Bella Panty

Додаток для жінок