Калькулятор критичних днів

Жіночі справи

Менструальний цикл. Фолікулярна фаза та лютеїнова фаза.

Фолікулярна фаза починається з першого дня менструації. Ця фаза характеризується зростанням рівня гормонів прогестерона та естрогена, триває близько 14 днів та закінчується, коли починається овуляція. У перші дні фолікулярної фази покриття матки є найтоншим упродовж всього циклу і поступово потовщується, готуючись до потенційної вагітності.
Фолікулярна фаза починається з першого дня менструації. Ця фаза характеризується зростанням рівня гормонів прогестерона та естрогена, триває близько 14 днів та закінчується, коли починається овуляція. У перші дні фолікулярної фази покриття матки є найтоншим упродовж всього циклу і поступово потовщується, готуючись до потенційної вагітності. Наступною за фолікулярною настає лютеїнова фаза. Вона починається з першого дня овуляції і закінчується у перший день менструації. Протягом цієї фази рівень гормонів естрогену та прогестерону зростає, поки внутрішній шар матки готується до отримання ембріону. Якщо вагітність не наступає, матка очищається, і це призводить до менструації.
Протягом фолікулярної фази, у жіночому тілі виробляється від 5 до 7 граафових фолікулів, в одному або в обох яєчниках. Їхній зріст стимулюється так званим гормоном, що стимулює зростання фолікулів. Фолікули стають більшими і більшими, і починають виробляти гормон естроген, який потрапляє в кровоносну систему і гіпофіз, який зупиняє вироблення фолікуло-стимулюючого гормону. В останній фазі зрілості фолікулів, один або два перебирають на себе домінуючі функції, і виділяють ще більше естрогену у кров і запускають виробництво фолікуло-стимулюючого гормону, а потім гіпофіз різко скорочує вироблення гормонів. У цей момент оболонка домінуючого фолікула розривається і яйцеклітина залишає яєчник.
Лютеїнова фаза починається із першого дня овуляції. Овуляцію можна визначити за підвищенням температури тіла, болями, які бувають у деяких жінок, і характерним слизом. Під час овуляції ми почуваємося більш привабливими для свого партнера і більш задоволені своїм зовнішнім виглядом. Впродовж цієї фази зростання лютеїнізуючого гормону може бути виявлене за допомогою теста на овуляцію.

дізнайтеся все про товари Bella Cotton

Додаток для жінок

Вітаємо Вас знову! Увійти

Zaloguj się do Bella Woman, przeczytaj magazyn online, obejrzyj najnowsze filmy i sprawdź co nowego w energetycznym Świecie Bella!

Якщо Ви ще не зареєстровані - Зареєструйтеся тут

Вхід
Забули пароль?