Калькулятор критичних днів

Жіночі справи

Немає менструації - причини

Перше, що спадає нам на думку, коли очікувана менструація не починається - це вагітність, і в цьому немає нічого дивного, оскільки це найпоширеніша причина. Однак існують і інші, наприклад такі, як гормональні зміни, стресс, підлітковий вік або початок менопаузи, які можуть стояти за відсутністю очікуваних критичних днів.
Перше, що спадає нам на думку, коли очікувана менструація не починається - це вагітність, і в цьому немає нічого дивного, оскільки це найпоширеніша причина. Однак існують і інші причини, такі як гормональні зміни, стресс, підлітковий вік або початок менопаузи, які можуть стояти за відсутністю очікуваних критичних днів. Якщо менструації у Вас тільки почалися і у Вас була всього одна або кілька перших менструацій - у Вас немає приводів для хвилювань. Протягом перших двох років від початку менструацій ця функція тільки розвивається і Ваші менструації в цей період можуть бути дуже нерегулярними. Може трапитись таке, що після першої менструації, наступна може прийти не раніше ніж через кілька місяців. Відсутність менструацій є також одним із симптомів клімактеричного періоду та менопаузи. Вона найчастіше спостерігається після 45річного віку. Але замість того, щоб просто прийняти це на віру, краще проконсультуватися з лікарем, адже відсутність менструації може також бути симптомом хвороби.
Гормональний дисбаланс може бути іншою причиною нерегулярних менструацій чи їх відсутності. Серед найпоширеніших гормональних проблем можна назвати синдром полікістозу яєчників, однак причин може бути набагато більше. Якщо проблеми з менструацією виникають часто, варто проконсультуватися з лікарем.
Стрес - досить розповсюджена причина затримки менструації. Якщо Ви переживаєте важкий період Вашого життя, у Вашому тілі збільшується кількість гормону пролактину. Його надлишок може зупинити овуляцію і тому впливає на тривалість менструального циклу.
Вагітність - це найбільш популярна причина відсутності менструації. Якщо критичні дні не розпочалися вчасно і Ви мали статеві відносини перед очікуваною менструацією, існує можливість того, що Ви вагітні. Перший крок для того, щоб підтвердити або спростувати вагітність - це пройти тест на вагітність, який можна купити у будь-якій аптеці. Якщо тест підтвердить позитивний результат, необхідно відвідати лікаря.

дізнайтеся все про товари Bella Panty

Додаток для жінок