Приватна політика

Політика безпеки порталу
Види інформації, яку збирає TZMO, і способи її використання Використання глобального порталу TZMO є анонімним - користувач не залишає своїх особистих даних. Однак, в особливих випадках необхідне надання особистих даних користувачем: П.І.Б., адреса чи e-mail, освіта та досвід роботи, дата народження, номер телефону.

Додатково користувач може надати інформацію про продукти, які йому цікаві, а також іншу інформацію, пов'язану зі стилем його життя.

Способи використання інформації компанією TZMO
TZMO збирає особисті дані користувачів порталу з метою надання інформації про продукти, послуги і промо-акції, проведення досліджень ринку, відправлення і отримання кореспонденції, надання послуг підписки, або в ситуації, коли цього вимагає юридична практика, так само як і для координації маркетингових дій, що проводяться TZMO або за її дорученням незалежним суб'єктом.

Крім того, особисті дані необхідні для активізації ділової співпраці з контрагентами, а також з метою надання клієнтам безкоштовних зразків продукції. Більш того, користувачі передають особисті дані, бажаючи отримати роботу в TZMO.

У деяких випадках певні портали TZMO можуть містити інші зауваження, що стосуються використання порталу, а також здійснення процедур, пов'язаних з судочинством.

Cookies
Порталом TZMO інформація збирається за допомогою так званого механізму "cookies". Це маленькі файли, що містять інформацію про вподобання користувача, ці файли користувачів в будь-який момент може видалити або заблокувати їх створення, використовуючи відповідні механізми, вбудовані в будь-який оглядач.

Даний механізм ми використовуємо для того, щоб користувач міг персоналізувати вигляд порталу, а також удосконалити його роботу. Він не відображає особисті дані користувача. Презентація продукції Ми стежимо за тим, щоб представлені вироби постійно були в продажу, хоча і допускаємо можливість короткочасних перерв у поставках. Також, заздалегідь обговорюємо можливість змін технічних параметрів та дизайну виробів, що не призводить до зниження якості та не надає значного впливу на зовнішній вигляд і функціональність товару. Дотримання конфіденційності.

TZMO не передає дані своїх клієнтів неуповноваженим третім особам - використовує їх виключно в особистих маркетингових цілях. Інформація передається лише компаніям, яких ми залучаємо до роботи для реалізації послуг від нашого імені. Ми не уповноважуємо ці компанії використовувати або розкривати які-небудь дані, за винятком ситуацій, коли це необхідно для реалізації наших доручень або коли існує необхідність врегулювання будь-яких юридичних моментів. Інформація про користувачів розкривається тільки згідно з вимогами, зазначених у законодавстві.

Захист особистих даних

Особисті дані, доступ до яких відкривається користувачем, на цьому порталі знаходяться під охороною на основі польського права. TZMO захищає особисті дані, якими володіє, від неавторизованого розкриття, використання, зміни та видалення, шляхом створення відповідних процедур контролю забезпечення охорони наявних у нас особистих даних згідно з постановами закону від 29 серпня 1997 Про охорону особистих даних (Dz.U. z 2002 nr 101 poz 926). Оновлення інформації про охорону особистих даних

Дана інформація про захист особистих даних оновлюється невідкладно після внесення змін в наші процедури, що стосуються інформації. Користуючись цією сторінкою Інтернету, споживач висловлює згоду на прийняття правил, які тут містяться, про охорону особистих даних.

Безпека

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб якомога краще убезпечити інформацію, зібрану від Вас за допомогою Інтернету, від неуповноваженого доступу та використання.

Посилання на інші сторінки

Портал TZMO може містити посилання на інші, незалежно діючі сторінки, які можуть мати свої власні правила захисту особистих даних. Ці посилання позначені шрифтом блакитного кольору. TZMO не несе відповідальності за інформацію, яка може бути надана цими сторінками, або зібрана ними, а також за будь-яку іншу діяльність цих сторінок.

Оновлення та видалення особистих даних

Користувач порталу має право на ознайомлення, видалення або зміну особистих даних. Отримання інформації про особисті дані, їх оновлення і видалення може бути здійснено шляхом відправлення повідомлення за адресою:

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA ul. Żółkiewskiego 20/26
87-100 Toruń
Polska


До відправленої заяви повинна бути приєднана наступна інформація, яка буде використана виключно з метою реалізації угоди: П.І.Б., e-mail, опис необхідних змін (інформація про наявні особистих даних, їх зміна або видалення).

дізнайтеся все про товари Bella Panty

Додаток для жінок