Калькулятор критичних днів

Жіночі справи

Вагінальні виділення - коли слід звернутися до лікаря

Залежно від дня її циклу, жінка може помічати виділення, характерні для цього періоду. Якщо виділення змінюють свій типовий колір або запах, це може свідчити про негаразди. Як відрізнити здорові і нездорові виділення?
Залежно від дня її циклу, жінка може помічати виділення, характерні для цього періоду. Якщо виділення змінюють свій типовий колір або запах, це може свідчити про негаразди. Як відрізнити здорові і нездорові виділення? Прозорі або білуваті виділення у першій половині циклу практично без запаху або із незначним запахом - це здорові виділення. Їх кількість зростає під час овуляції. протягом перших днів овуляції Ви можете спостерігати збільшення кількості слизу, за консистенцією схожого на яєчний білок. Роль слизу - полегшити шлях сперматозоїду, і в результаті призвести до вагітності. В останні дні овуляції виділення стають густішими і липкими. Це означає кінець днів, коли запліднення можливе, оскільки густі виділення ускладнюють рух сперматозоїду. Ближче до кінця циклу, безпосередньо перед місячними, можуть з'являтися густі, білуваті виділення, а також виділення шматочками.
Однак якщо виділення рясні, супроводжуються болем або набряком піхви, це може означати алергію. У цьому випадку слід припинити користуватися ароматизованими гігієнічними продуктами і почати використовувати екологічні миючі засоби. Зміна кольору та запаху слизу може бути ознакою вагінальних виділень. Виділення з піхви нерідко свідчать про вагінальну інфекцію, і на основі їх зовнішнього вигляду можна встановити, з якою інфекцією ми маємо справу. Білі і густі вагінальні виділення, консистенцією подібні на білий сир, можуть говорити про наявність дріжджевої інфекцї, тобто вагінального кандидозу. Він супроводжується зудом, набряком та печінням. У цьому випадку варто якнайшвидше зв'язатися із лікарем. Другий тип виділень, за якими теж можна запідозрити вагінальний кандидоз, це рясні і рідкі, майже водянисті, виділення. Сірі та рясні вагінальні виділення, із неприємним рибним запахом, кількість яких може збільшуватися після статевого акту, є симптомом бактеріальної інфекції, так званого вагінозу, який лікується антибіотиками. Необхідно якомога швидше звернутися до лікаря. Жовті, рясні та пінисті виділення з піхви можуть свідчити про трихомонадну інфекцію, і у цьому випадку необхідно відвідати лікаря. Слизові гнійні виділення із піхви може спровокувати хламідійна інфекція. Одним із симптомів хламідіозу є відчуття печіння при сечовиділенні. Це також потребує звернення до лікаря.

дізнайтеся все про товари Bella Panty

Додаток для жінок