Юридична нота

Юридична нота

Власник порталу

Власником цього порталу є компанія АТ Торунський Завод Перев’язувальних Матеріалів, (далі TZMO): Польща, м. Торунь, вул. Жулкєвскєго20/26, KRS nr 0000011286

Інформація, що міститься на порталі

Наповнення порталу має інформаційний характер в області питань, пов’язаних з компанією TZMO, а також стосуються виробів, які виробляються TZMO, або сфери послуг підписки та доступу для визначеної групи осіб.

Дані, що містяться на сторінках порталу, також носять інформаційний характер. Вони не є достатніми для укладання договорів.

Власник сайту може вносити зміни без попереднього повідомлення і пояснення причин.

Послуги порталу
Власник сайту надає наступні послуги:
- підписка
- доступ до спеціалізованої інформації для визначеної групи осіб

Підписка створена на основі наданого замовлення на отримання користувачем інформації порталу. Частота виконання замовлень не визначена. Власник сайту не несе відповідальності за відсутність замовленої інформації у клієнта з об'єктивних причин, незалежних від власника.

Доступ до спеціалізованої інформації вимагає заповнення певної форми у розділі «Зворотній зв'язок» і підтвердження згоди з умовами, які містяться у регламенті доступу для зареєстрованих користувачів.

Наведені вище послуги не є платними, не визначено ні мінімальний, ні максимальний час їх надання.

Кожний користувач, який коректно заповнює форму «Зворотній зв'язок», отримує індивідуальний код доступу.

Процедура реєстрації
У розділі «Зворотній зв'язок» необхідно внести наступні дані: П.І.Б., адресу електронної пошти. Клієнту порталу необхідно висловити згоду на використання особистих даних шляхом натискання на кнопку «згоден» у розділі «Політика безпеки порталу».

Будь - коли користувач порталу може відмовитися від подальшого використання свого облікового запису.

Заходи порталу
Портал може використовуватися як інструмент для реалізації програм лояльності споживачів, проведення конкурсів і промо-акцій, досліджень ринку. Більш детальна інформація відображається в статутах та регламентах, які присвячених конкретним заходам. Участь в акціях, що проводяться, можлива лише після згоди з умовами, які обговорюються окремо у кожному конкретному випадку.

Відповідальність власника
Власник сайту не несе відповідальності за використання особистих даних третіми особами, за усі вихідні ззовні дії і такі, що порушують закон, а також інші, які не залежать від власника обставин. Власник не несе відповідальності за зміст, сумлінність, точність і повноту інформації на зовнішніх сторінках порталу, перехід на які можливий при використанні гіперпосилань. Посилання на зовнішні сторінки позначені шрифтом блакитного кольору.

Компетенція закону
Портал сконструйований згідно з нормами законодавства Республіки Польща.

Авторські права
Авторське право поширюється на зміст сторінок порталу, тому неможлива зміна, копіювання або розповсюдження інформації, що міститься на порталі, без згоди власника порталу. Зміст сторінок порталу доступний виключно для приватного користування. Інші форми використання змісту порталу вимагають письмової згоди Власника порталу.

Охорона товарних знаків і торгових марок
Торговельні марки порталу, а також торгові марки підлягають захисту згідно з діючими нормами і положеннями права. Будь-яка зміна вимагає попередньої згоди відповідної компанії TZMO.

TZMO не гарантує безаварійність і безпомилковість роботи порталу, так само як і видалення виниклих помилок, а також того, що сервер, на якому розміщений портал, звільнений від вірусів і інших потенційно небезпечних елементів.

Важлива інформація
TZMO залишає за собою право на зміну або доповнення вищевикладеної інформації.

дізнайтеся все про товари Bella Panty

Додаток для жінок